PSÜHHOLOOGILISED OSKUSED ÕPETAJA TÖÖS. KUULAMISOSKUS, TAGASISIDE, KEHAKEEL, „EI“ ÜTLEMINE.

Viljandi Koolituskeskus Vilko MÜ korraldab 7. novembril  2019 Viljandis 1-päevase 6 AT koolituse

PSÜHHOLOOGILISED OSKUSED ÕPETAJA TÖÖS. KUULAMISOSKUS, TAGASISIDE, KEHAKEEL,  „EI“ ÜTLEMINE.

Sihtgrupiks koolide, lasteaedade, lastekodude ja noortekeskuste õpetajad, kasvatajad, rigijuhid, õppealajuhatajad, eripedagoogid, sotsiaalpedagoogid, psühholoogid, klassijuhatajad, ametnikud, sotsiaaltöötajad, lapsevanemad ning nõustamis- ja  alaealiste komisjonide liikmed.

Koolitus toimub  7. novembril  2019    kell 11.00-16.00  Viljandis, Vabaduse plats 4  III korruse saalis.

Lektor psühholoog-pereterapeut   Aet Lass MA

Koolituspäeva teemad:

• Psühholoogilised oskused õpetaja-kasvataja töös.
  • Empaatiline ja peegeldav kuulamine. Kuulamistõkked.Praktilised harjutused.
  • Tagasiside, suhtlemine konfliktses olukorras.
  • Kehakeel, hääletoon. Kehtestav käitumine. Enesekehtestamine. Kehtestava käitumise tehnikad.
  • “Ei” ütlemine. Mina seisundid.Viha maandamine.Kuidas toime tulla?
  • Praktilised  harjutused koostööks.

Koolituse maksumus 80 € sisaldab jaotusmaterjale ja kohvipause (2) Väljastatakse koolitustõend koolituse (6 AT) läbimise kohta.

10 % soodustust, kui ühest koolist/lasteaiast/asutusest  osalejaid vähemalt 2, kui 3 osalejat, siis 15 % soodustust.

P.S. 8 soovijal võimalus sõita Tartust Viljandisse ja tagasi ka Vilko väikebussiga.

Soovijatel palun registreerida kuni  25. oktoober  meilil: gunnar@vilkokool.ee  või mob 52 68 031

NB! Koolitust võimalik tellida ka kohapeale!