POSITIIVSED SUHTED JA POSITIIVNE DISTSIPLIIN KOOLIS JA LASTEASUTUSES. ÕPIELU KVALITEET JA ÕPETAJA PSÜHHOLOOGILINE HEAOLU

Viljandi Koolituskeskus Vilko MÜ korraldab talvisel koolivaheajal, 28. detsembril 2020  Viljandis koolide, lasteaedade ja lastekodude juhtidele, õppealajuhatajatele, psühholoogidele, HEV-koordinaatoritele, sotsiaal- ja eripedagoogidele, klassijuhatajatele, ametnikele ning kõikidele õpetajatele ja kasvatajatele  6 AT koolituse

POSITIIVSED SUHTED JA POSITIIVNE DISTSIPLIIN KOOLIS JA LASTEASUTUSES. ÕPIELU KVALITEET JA  ÕPETAJA  PSÜHHOLOOGILINE HEAOLU

Toetav töökeskkond ei kujune iseenesest selleks on vaja kõigi ühiseid pingutusi. Kooli ja lasteasutuse  töökeskkond on tulvil emotsioonidest, mida tuleb osata juhtida ja positiivsel viisil rakendada. Selleks, et organisatsioonis kujuneks toetav õpi- ja õpetamise keskkond on vaja positiivseid suhteid, selgeid rolliootusi ning kõigile teada ja jõukohaseid norme.

Koolituse eesmärgiks on:

·         anda praktilisi teadmisi selle kohta, mis mõjutab õpetaja psühholoogilist heaolu ja kuidas tagada selle saavutamist koolis  ja lasteasutuses

·         kuidas luua positiivseid suhteid ja positiivset distsipliini, mis tagaks toetava õpi- ja õpetamiskeskkonna kujunemist

Lektor: psühholoog Liina Randmann PhD

Koolitus toimub 28. detsembril 2020 kell 11.00-16.00   Viljandis, Vabaduse plats 4  III korruse  saalis.

Koolituse maksumus 80 €   sisaldab ka jaotusmaterjale ja kohvipause (2)

Väljastatakse koolitustõend kursuse (6 AT ) läbimise kohta.

Soovijatel palun registreerida kuni 11. detsember  e- meilil: gunnar@vilkokool.ee  või mob 52 68 031

NB! Seoses Vabariigi Valitsuse  otsusega, mis hakkas kehtima 24. novembril, palun  kõikidel koolituspäevaks kaasa võtta isiklik näomask. Maski (näokatte) kandmine on alates sellest kuupäevast siseruumides toimuvate koolituste puhul KOHUSTUSLIK. Kehtib ka  2+2 reegel. Maski ei pea kandma meditsiiniliste vastunäidustuste (näiteks astma) korral. Loodame Teie mõistvale suhtumisele ja jääge terveks!

NB! Nimetud koolitust võimalik tellida ka Vilkost kooli/lasteasutusse kohapeale või veebikoolitusena!