AKTIIVSUS- JA TÄHELEPANUHÄIREGA LAPS KOOLIS JA LASTEAIAS. TEMA MÄRKAMINE JA ÕPPIMISE TOETAMINE PRAKTILISTE VÕTETE KAUDU

Viljandi Koolituskeskus Vilko MÜ korraldab  15. novembril  2019 Viljandis 1-päevase  (6 AT)  praktilise koolituse

Lektor tunnustatud eripedagoog ja kauaaegne Tallinna Ülikooli õppejõud  Viivi Neare PhD

Koolitusele on oodatud koolide, lasteaedade, lastekodude ja noortekeskuste õpetajad, juhid ja kasvatajad, klassijuhatajad, klassiõpetajad, õppealajuhatajad, sotsiaalpedagoogid, sotsiaaltöötajad,  nõustajad, ametnikud, nõustamis- ja alaealiste komisjonide liikmed ja lapsevanemad.

Koolituse alateemad:

• aktiivsus- ja tähelepanuhäire olemus, müüdid ja faktid
  • ATH lapse märkamine ja tema arengu toetamine ravi kaudu
  • ATH laps klassis, tema õppimise ja käitumise toetamine
  • juhtumianalüüs ja lapse õppimiseks sobivate meetmete ja õpikeskkonna kohandamine (seminar)

Koolitus toimub  15. novembril 2019   kell 11.00-16.00  Viljandis, Vabaduse plats 4  III korruse saalis

Koolituse maksumus 80 € sisaldab jaotusmaterjale ja kohvipause (2) Väljastatakse koolitustõend koolituse (6 AT) läbimise kohta.

10 % soodustust, kui ühest koolist/lasteaiast/asutusest  osalejaid vähemalt 2. Kui 3 osalejat, siis soodustus 15 %.

P.S  8 soovijal võimalus sõita Tartust Viljandisse ja tagasi ka Vilko väikebussiga.

Soovijatel võimalik registreerida  kuni  1. november  E-post: gunnar@vilkokool.ee või mob. 5268031

NB! Nimetatud koolitust (ka venekeelsena) võimalik tellida ka kooli või lasteaeda  kohapeale!