EETIKA, VÄÄRTUSED JA MORAAL

Viljandi Koolituskeskus Vilko MÜ korraldab 3. juunil  2021 Viljandis 1-päevase  (6 AT)  praktilise koolituse  kõikide asutuste (ka koolid, lasteaiad, kultuuri-, sotsiaal- ja noorsooasutused), organisatsioonide ja omavalitsuste juhtidele, nõustajatele ja töötajatele, psühholoogidele, sotsiaaltöötajatele, sotsiaalpedagoogidele, ametnikele, poliitikutele, õpetajatele ja kõikidele huvilistele

EETIKA, VÄÄRTUSED JA MORAAL

Lektor  Jaanus Noormägi MTh, MA

Õppekava sisu-koolituse alateemad:

• Eetika ja moraal
  • Moraalne valik ja vastutus
  • Väärtused ja väärtushinnangud
  • Õnneliku inimese eneseteostus
  • Seminar-arutlus-1 AT

Koolituse eesmärk ja õpiväljundid

Koolituse läbinu:

• Saab pildi eetika ja moraal olemusest ning oskab kasutada neid tõekspidamisi praktikas
  • Oskab hinnata kõlbelisi väärtusi ja nende järgi elus toimida
  • Saab aru õnneliku inimese eneseteostuse vajalikkusest ja oskab seda praktilises elus kasutada

Koolitus kuulub isikuarengu õppekavarühma.

Koolitus toimub  3. juunil  2021 kell 11.00-16.00  Viljandis, Vabaduse plats 4  III korruse saalis

Koolituse maksumus 90 € sisaldab jaotusmaterjale ja kohvipause (2) Väljastatakse koolitustõend koolituse (6 AT) läbimise kohta.

10 % soodustust, kui ühest asutusest osalejaid vähemalt 2.  Kui 3 osalejat, siis soodustus 15 %

P.S. 8 soovijal võimalus sõita Tartust Viljandisse ja tagasi ka Vilko väikebussiga.

Soovijatel palun registreerida kuni  28. mai E-meilil: gunnar@vilkokool.ee või   mob  52 68 031

NB! Palun  kõikidel koolituspäevaks kaasa võtta isiklik näomask. Maski kandmine on siseruumides toimuvate koolituste puhul KOHUSTUSLIK. Kehtib ka  2+2 reegel. Maski ei pea kandma meditsiiniliste vastunäidustuste (näiteks astma) korral. Loodame Teie mõistvale suhtumisele ja jääge terveks!

Koolitust võimalik tellida ka kohapeale või veebikoolitusena!

Lektorist Jaanus Noormägi, MTh, MA

Õppinud Tartu ja Uppsala ülikoolides, magistritöö kaitsnud Tartu Ülikoolis, Uppsala Ülikooli doktorant, õpetanud Tartu Ülikooli usuteaduskonnas ja Tallinna Ülikoolis. Lugenud eetikakursust Concordia tudengitele. Lisaks akadeemilisele õppetööle on südamelähedane täiskasvanute täiendkoolitus. Töötanud  Tartu Teoloogia Akadeemia eetikakeskuse sekretärina, vaimulikuna, Eesti Akadeemilise Teoloogia Seltsi liige, Tartu Teoloogia Akadeemias ning kuulub Avaliku Sõna nõukogusse.
Akadeemilise enesetäiendamise käigus on Jaanus külastanud Müncheni, Tillburgi (Holland) ja Emory (USA) ülikoole. Jaanuse peamine huvi on sallimise rakendamine multikultuurses kontekstis, eriti sallimise ideest tulenevad järeldused ühise tegutsemise jaoks. Selle kogemiseks praktikas on ta elanud Dublinis ja Mallorca saarel.

Avaldanud hulgaliselt publikatsioone ja juhendanud tudengite teadustöid.

Koolituskeskus Vilko lektor alates 2020.a.