HOOLEKOGU TÖÖ KOOLIS JA LASTEASUTUSES. HOOLEKOGUDE ÕIGUSLIKUD ALUSED JA KOOSOLEKUTE LÄBIVIIMINE

Viljandi Koolituskeskus Vilko

korraldab 2.oktoobril 2020  Viljandis 1-päevase praktilise   koolituse

koolide ja lasteaedade hoolekogude esimeestele ja liikmetele, ametikoolide nõukogudele ning ka haridusasutuste, lasteaedade ja omavalitsuste juhtidele ja haridusametnikele. Soovitav tulla koolitusele ühest hoolekogust mitmekesi või  kogu koosseisuga.

Teemad:

• Hoolekogude hea ja halb kogemus Eestis

• Hoolekogu erinevad rollid.

• Hoolekogu tegevuse õiguslikud alused.

• Töö planeerimine. Arengukava.

• Koosolekute planeerimine, läbiviimine ja protokollimine.

Koolituse sisu täpsustatakse eelnevalt osalejatega.

Soovi korral kommenteeritakse ühte osaleva hoolekogu tegevust reguleerivat õigusakti ja kooli/lasteaia õigusakti.

Lektor Tartu Ülikooli õppejõud jurist Jüri Ginter PhD

Koolitus toimub 2. oktoobril 2020   kell 11.00-16.00 Viljandis, Vabaduse plats 4  III korruse  saalis

Koolituse maksumus 80 € sisaldab ka  jaotusmaterjale ja kohvipause (2)

Kui ühest hoolekogust (koolist/lasteaiast)  osaleb vähemalt 2 liiget, siis soodustus 10%, kui aga vähemalt 3 osalejat, siis 15 % soodustust, kui  4, siis soodustus 20 %.

Väljastame  koolitustõendi antud koolituse (6 AT) läbimise kohta.

P.S. 7 soovijal võimalus sõita Tartust Viljandisse ja tagasi ka Vilko väikebussiga.

Soovijatel palun registreerida kuni  18. september   E-meilil: gunnar@vilkokool.ee   või mob 52 68 031

Koolitust võimalik tellida ka kohapeale, ka korraga ühe omavalitsuse kõikidele hoolekogudele!