PSÜHHOLOOGILISED OSKUSED ÕPETAJA TÖÖS. KUULAMISOSKUS, TAGASISIDE, KEHAKEEL, ENESEKEHTESTAMINE, „EI“ ÜTLEMINE.

Viljandi Koolituskeskus Vilko MTÜ korraldab 11. mail 2022 Viljandis 1-päevase 6 AT koolituse

PSÜHHOLOOGILISED OSKUSED ÕPETAJA TÖÖS. KUULAMISOSKUS, TAGASISIDE, KEHAKEEL, ENESEKEHTESTAMINE,  „EI“ ÜTLEMINE.

Sihtgrupiks koolide, lasteaedade, lastekodude ja noortekeskuste õpetajad, kasvatajad, ringijuhid, õppealajuhatajad, eripedagoogid, sotsiaalpedagoogid, psühholoogid, klassijuhatajad, ametnikud, sotsiaaltöötajad, lapsevanemad ning nõustamiskomisjonide liikmed.

Koolitus toimub 11. mail 2022    kell 11.00-16.00  Viljandis, Vabaduse plats 4  III korruse saalis.

Lektor psühholoog-pereterapeut   Aet Lass MA

Õppekava sisu-koolituse alateemad:

• Psühholoogilised oskused õpetaja-kasvataja töös.
  • Empaatiline ja peegeldav kuulamine. Kuulamistõkked. Praktilised harjutused.
  • Tagasiside, suhtlemine konfliktses olukorras.
  • Kehakeel, hääletoon. Kehtestav käitumine. Enesekehtestamine. Kehtestava käitumise tehnikad.
  • “Ei” ütlemine. Mina seisundid.Viha maandamine. Kuidas toime tulla?
  • Praktilised  harjutused koostööks.

Koolituse eesmärk ja õpiväljundid:

Koolituse läbinu:

• Saab pildi õpetaja psühholoogilistest oskustest ja oskab neid oma tööpraktikas kasutada
  • Mõistab kuulamisoskuse, kehakeele, enesekehtestamise ja tagasiside tähtsust ja oskab neid ise praktikas kasutada.
  • Saab ülevaate Mina-seisunditest ja oskab toime tulla viha maandamisega ka konfliktses olukorras
  • Oskab praktikas kasutada erinevaid “EI” ütlemise võimalusi

Koolitus kuulub isikuarengu õppekavarühma

Koolituse maksumus 90 € sisaldab jaotusmaterjale ja kohvipause (2) Väljastatakse koolitustõend koolituse (6 AT) läbimise kohta.

10 % soodustust, kui ühest koolist/lasteaiast/asutusest  osalejaid vähemalt 2, kui 3 osalejat, siis 15 % soodustust.

Soovijatel palun registreerida veel kuni 4. mai  e-meilil: gunnar@vilkokool.ee  või mob 52 68 031

NB! Koolitust võimalik tellida ka kohapeale!

Lektorist Aet Lass MA

Kauaaegne Laste ja Noorte Nõustamiskeskuse psühhoterepeut-nõustaja, pereterapeut; Tallinna Ülikooli lektor

Avaldanud artikleid ja publikatsioone.

Koolituskeskus Vilko lektor alates 2005.a.