Koolituspäevad Pühajärvel: ASUTUSE JA ORGANISATSIOONI MIKROKLIIMA KUJUNDAMINE JA HOIDMINE. JUHTIMINE JA MEESKONNATÖÖ

Koolituskeskus Vilko MÜ korraldab  15.-16. novembril 2021  Pühajärve SPA-Hotellis 8 AT praktilise koolituse kõikide asutuste (ka koolid, lasteaiad, noorsoo-, kultuuri-, meditsiini-, sotsiaalasutused), organisatsioonide ja omavalitsuste juhtidele ja töötajatele, õppealajuhatajatele, ametnikele, arendus- ja personalitöötajatele, haridus-, sotsiaal-, noorsoo-, tervishoiu- ja kultuuritöötajatele, õpetajatele ning kõikidele huvilistele

Lektor psühholoog, ajakirjanik ja kirjanik Toivo Niiberg MSc

NB!   Vabariigi Valitsuse uue määrusega saab alates 25. oktoobrist koolitustele ja SPA hotellidesse ainult  vaktsineerimise  või  covidi läbipõdemise  tõendiga. Palun võtke kaasa vaktsineeritust või läbipõdemist tõendav dokument. Igasuguste Covid-testidega sellest kuupäevast koolitustele ei lubata.

Õppekava sisu- koolituse alateemad:

• Mis on asutuse mikrokliima ja millest see sõltub?
  • Asutuse mikrokliima kujundamine ja hoidmine
  • Juhtimine ja meeskonnatöö ja nende tähtsus asutuse heaks toimimiseks
  • Juhtumianalüüsid-elulised näited (Praktiline seminar-arutlus 1 AT)

Koolituse eesmärk ja õpiväljundid

Koolituse läbinu:

• Saab pildi asutuse ja organisatsiooni mikrokliima kujundamise põhitõdedest ja oskab neid oma töös praktiliselt kasutada
  • Oskab hoida oma organisatsiooni mikrokliimat
  • Saab teadmisi ja praktilisi oskusi asutuse juhtimiseks ja meeskonnatööks

(P.S.  Kohapeal võimalus osta ka sularaha eest Toivo Niibergi uuemaid raamatuid koos autogrammiga)

Koolitus kuulub psühholoogia õppekavarühma

Päevakava:

Esmaspäev, 15. november

11.30-12.00    Saabumiskohv

12.00-13.30    Koolituse I osa

13.30-13.45    Kohvipaus

13.45-15.15    Koolituse II osa

15.15-15.30    Seljasirutuspaus

15.30-17.00    Koolituse III osa

17.00-18.00    Õhtusöök restoranis

18.00-22.00    Veekeskuse (ujula, saunad) külastus- kaasa ujumisriided!

Teisipäev, 16. november

7.00-10.00 Hommikusaun-ujumine

8.00 -10.00 Hommikusöök

10.00-12.00  Võimalus tellida kohapeal raviprotseduure

12.00         Kojusõit

Koolituspäevade  maksumus  160 €.

P.S Kuna loeng-koolitus ainult esimesel päeval, siis võimalus osaleda ka ainult esimesel päeval toimuval loengus, sel juhul  maksumus a´ 90 € (sisaldab ka saabumiskohvi ja kohvipausi,  ei sisalda õhtusööki ja saunakeskust). Kui ühest  asutusest  2 osalejat, siis 5 % soodustust. Kui 4 osalejat, siis soodustus 10 %.

Koolitus sisaldab:

• Majutus 2-kohalistes tubades
  • 2 buffee sööki (õhtu, hommik)
  • Õhtune ja hommikune veekeskuse (saunade) külastus
  • saabumiskohv ja kohvipaus
  • Loengusaali üür
  • Loeng 6  AT
  • Väljastame koolitustõendi (8 AT, 1-päevastel 6 AT)) vastava kursuse läbimise kohta

P.S. 7 soovijal võimalus sõita Tartust  Pühajärvele ja teisel päeval tagasi ka Vilko väikebussiga.

Soovijatel palun registreerida kuni 1. november E-meilil:  gunnar@vilkokool.ee  või mob. 5268031

NB! Nimetatud koolitust ja lektorit võimalik tellida ka Vilkost asutustesse kohapeale!

Lektorist: Toivo Niiberg MSc

Toivo Niiberg on lõpetanud viis kõrgkooli. Omab loodusteaduste, aianduse ja psühholoogia teadusmagistrikraade. Tema osalusel või ainuautorina on kokku ilmunud 100 trükist ja tuhandeid artikleid. Niiberg oli 1980–83 EPA aianduskateedri assistent, 1983–91 Räpina Sovhoostehnikumi õppedirektor, 1991–94 EPMÜ aianduse õppetooli assistent, 1994–95 dotsent, 1995–2004 lektor; 1999–2009 Akadeemia Nord psühholoogia õppejõud, prodekaan ja dekaan; 1991–2010 Tallinna Ülikooli Avatud Ülikooli Täienduskoolituse psühholoogia õppejõud (endine EHA), 2005–2009 Audentese Ülikooli reklaamiteooria ja psühholoogia õppejõud, 2003–2012 Eesti Kunsti Akadeemia kunstipedagoogika osakonna õppejõud, 2012.a Räpina Aianduskooli kutseõpetaja ja psühholoog. 2003.a. erapsühholoog ja 2003.a OÜ Katriito asutajaliige ja psühholoog, perenõustaja. Toivo Niiberg on Eesti Huumoriliidu asutaja liige, Eesti Ajakirjanike Liidu ja Eesti Õpetajate Liidu liige (kuulub juhatuse koosseisu). 2001.a valiti Toivo Tallina Ülikooli täienduskoolituse keskuse aastaõppejõuks.2009.a omistati Toivole Räpina Aianduskooli aumärk ja elutööpreemia kauaaegse pedagoogilise töö eest. 2013. valiti Toivo Põlvamaa aastakoolitajaks.
Ta on avaldanud artikleid ajakirjades Maakodu, Pere ja Kodu, Kodutohter, Targu Talitaja, Eesti Naine, Vaimupuu, Toitumisteraapia, Psühholoogia Sinule, Õpetajate Leht, Päevaleht, SL Õhtuleht, Postimees, 60 pluss jne. 1998.a. valiti Toivo Maalehe parimaks kaasautoriks, ning talle omistati Maalehe Oskar.
Ta on avaldanud pseudonüümi Ivo Ivari all luuletusi, aforisme ja följetone. Ilmunud on neli luulekogu ja ta on 1987.a Eesti Luulekevade ja 1992.a. Eesti Luulesügise laureaat.

Koolituskeskus Vilko lektor alates 2002. aastast.