TEADLIK KARJÄÄRIJUHTIMINE. MOTIVATSIOON JA ÕPIMOTIVATSIOON

Viljandi Koolituskeskus Vilko MÜ korraldab 6. juunil 2019  Viljandis  6 AT  praktilise koolituse kõikide asutuste (ka koolid, noortekeskused jm.), organisatsioonide ja omavalitsuste juhtidele ja töötajatele, arendusjuhtidele, personalitöötajatele, nõustajatele, õppealajuhatajatele, klassijuhatajatele, ametnikele, kultuuri- ja noorsootöötajatele, õpetajatele ning kõikidele huvilistele

TEADLIK KARJÄÄRIJUHTIMINE. MOTIVATSIOON JA ÕPIMOTIVATSIOON

Koolitus sellest, mis on karjäärijuhtimine, milliseid pädevusi on vaja, et enda karjääri juhtida ja seejuures oma tööst igapäevaselt rohkem rõõmu tunda. Lisaks räägime ka sellest, kuidas toetada noorte karjäärijuhtimise oskuste arengut ja seejuures tõsta noorte õpimotivatsiooni. Arutleme, mis mõjutab inimese karjäärivalikuid ja õpime meetodi, kuidas tööstressi kuhjudes seda teadlikult hallata.

Koolituse alateemad:

– karjäärijuhtimise olemus, tähtsus ja vajalikud pädevused
– töö ja isiksuse vaheline sobivus
– karjäärijuhtimise pädevuste arendamine
– motivatsioon ja õpimotivatsioon – kuidas neid suurendada
– tegurid, mis mõjutavad karjääriotsuseid
– job crafting ehk töö kohandamise meetod enda igapäevase töö ja stressi analüüsiks

Lektor:  Marju Põld MA

Koolitus toimub  6. juunil  2019  kell 11.00-16.00

Viljandis, Vabaduse plats 4  III korruse  saalis.

Koolituse maksumus 70 €  sisaldab ka jaotusmaterjale ja kohvipause (2)

Väljastatakse koolitustõend kursuse (6 AT ) läbimise kohta.

10 % soodustust, kui ühest asutusest  osalejaid vähemalt 2. Kui osalejaid 3, siis soodustus 15 %.

NB!  8 soovijal võimalus sõita Tartust Viljandisse ja tagasi  ka Vilko väikebussiga.

Soovijatel palun registreerida kuni 28.  mai  meilil: gunnar@vilkokool.ee  või  mob 52 68 031

Nimetud koolitust võimalik tellida ka Vilkost asutustesse  kohapeale!