Koolituspäevad Võru Kubija SPA Hotellis ENESEJÕUSTAMISE SUVEKOOL: ENESEJÕUSTAMINE NING STRESSI, PINGE JA VÄSIMUSEGA TOIMETULEK KEERULISTEL AEGADEL. UNE TÄHTSUS JA SELLE TEKITAMINE

Viljandi Koolituskeskus Vilko MTÜ korraldab 28.-29. augustil 2023 Võru Kubija  SPA-Hotellis praktilise ja huvitava ENESEJÕUSTAMISE SUVEKOOLI  kõikide asutuste  (ka koolid, lasteaiad, noorsoo-, kultuuri-, meditsiini-, sotsiaalasutused), organisatsioonide ja omavalitsuste juhtidele ja töötajatele, õppealajuhatajatele, nõustajatele, ametnikele, haridus-, sotsiaal-, noorsoo-, tervishoiu- ja kultuuritöötajatele, klassijuhatajatele, õpetajatele ja kõikidele huvilistele

Lektor psühholoog, ajakirjanik ja kirjanik Toivo Niiberg MSc

Õppekava sisu-koolituse alateemad:

• VÄSIMUSE, PINGE JA STRESSIGA TOIMETULEK KEERULISTEL AEGADEL
  • POSITIIVNE JA NEGATIIVNE STRESS
  • FÜSIOLOOGILINE VÄSIMUS
  • ENESEJÕUSTAMINE
  • UNE VAJALIKKUS JA SELLE TEKITAMINE
  • JUHTUMIANALÜÜS, ELULISED NÄITED (praktiline seminar 1 AT)

Koolituse eesmärk ja õpiväljundid

Koolituse läbinu:

• Saab pildi väsimuse ja stressi olemusest ning stressi liikidest
  • Tunneb ära ja märkab stressi ja läbipõlemise ilminguid
  • Oskab toime tulla väsimuse ja stressiga ja ennetada läbipõlemist
  • Teab enesejõustamise põhitõdesid ja oskab neid praktikas kasutada
  • Saab ülevaate une vajalikkusest ja oskab kasutada und soodustavaid praktilisi looduslikke vahendeid

Koolitus kuulub psühholoogia õppekavarühma

Päevakava:

Esmaspäev, 28. august

11.30             Saabumine
12.00-13.30  Loeng-koolituse I osa

13.30-14.30  Lõunasöök hotelli restoranis

14.30-16.00  Loengu II osa

16.00-16.15  Kohvipaus

16.15-17.45  Loengu III osa

18.00-19.00 Õhtusöök hotelli restoranis

18.30-22.00   Vee- ja saunakeskuse  piiramatu ajaga külastus

Võimalus kohapeal tellida oma raha eest protseduure.

Teisipäev, 29. august

8.00-11.00  Hommikusaun-ujumine

7.30-10.00 Hommikusöök

12.00         Tubade vabastamine

Koolituspäevade maksumus  190 €.  Kui ühest asutusest vähemalt 2 osalejat, siis soodustus 5 %. Kui vähemalt 4 osalejat, siis soodustus 10 %.

P.S.Võimalus osaleda ka ainult esimesel päeval, 28. augustil, sel juhul maksumus 120 €- ilma õhtusöögi ja saunakeskuseta (sisaldab loengut, lõunasööki ja kohvipausi).

2- päevane koolituspakett sisaldab:

• Majutus 2-kohalistes tubades (NB! Üksi toas olles lisatasu 30 €)
  • 3 sööki (lõuna, õhtu, hommik)
  • 1 kohvipaus
  • Vee- ja saunakeskuse piiramatu ajaga kasutamine
  • Loengusaali üür
  • Loeng- koolitus 6 AT
  • loengumaterjalid
  • Väljastame koolitustõendi (8 AT) vastava psühholoogiakursuse läbimise kohta (P.S. 1- päevalistel tõend 6 AT)

P.S. Kohapeal võimalus osta ka sularaha eest lektor Toivo Niibergi uuemaid raamatuid koos autogrammiga.

Soovijatel palun registreerida kuni 12. august E-post:  gunnar@vilkokool.ee või  mob. 52 68 031

Nimetatud  teemat ja lektorit on võimalus tellida ka Vilkost kohapeale!

Lektorist: Toivo Niiberg MSc

Toivo Niiberg on lõpetanud viis kõrgkooli. Omab loodusteaduste, aianduse ja psühholoogia teadusmagistrikraade. Tema osalusel või ainuautorina on kokku ilmunud 105 trükist-raamatut ja tuhandeid artikleid. Niiberg oli 1980–83 EPA aianduskateedri assistent, 1983–91 Räpina Sovhoostehnikumi õppedirektor, 1991–94 EPMÜ aianduse õppetooli assistent, 1994–95 dotsent, 1995–2004 lektor; 1999–2009 Akadeemia Nord psühholoogia õppejõud, prodekaan ja dekaan; 1991–2010 Tallinna Ülikooli Avatud Ülikooli Täienduskoolituse psühholoogia õppejõud (endine EHA), 2005–2009 Audentese Ülikooli reklaamiteooria ja psühholoogia õppejõud, 2003–2012 Eesti Kunsti Akadeemia kunstipedagoogika osakonna õppejõud, 2012.a Räpina Aianduskooli kutseõpetaja ja psühholoog. 2003.a. erapsühholoog ja 2003.a OÜ Katriito asutajaliige ja psühholoog, perenõustaja. Toivo Niiberg on Eesti Huumoriliidu asutaja liige, Eesti Ajakirjanike Liidu ja Eesti Õpetajate Liidu liige (kuulub juhatuse koosseisu). 2001.a valiti Toivo Tallina Ülikooli täienduskoolituse keskuse aastaõppejõuks.2009.a omistati Toivole Räpina Aianduskooli aumärk ja elutööpreemia kauaaegse pedagoogilise töö eest. 2013. valiti Toivo Põlvamaa aastakoolitajaks.
Ta on avaldanud artikleid ajakirjades Maakodu, Pere ja Kodu, Kodutohter, Targu Talitaja, Eesti Naine, Vaimupuu, Toitumisteraapia, Psühholoogia Sinule, Õpetajate Leht, Päevaleht, SL Õhtuleht, Postimees, 60 pluss jne. 1998.a. valiti Toivo Maalehe parimaks kaasautoriks, ning talle omistati Maalehe Oskar.
Ta on avaldanud pseudonüümi Ivo Ivari all luuletusi, aforisme ja följetone. Ilmunud on neli luulekogu ja ta on 1987.a Eesti Luulekevade ja 1992.a. Eesti Luulesügise laureaat.

Koolituskeskus Vilko lektor alates 2002. aastast.