HARIDUSLIKE ERIVAJADUSTEGA LASTE ÕPPE KORRALDAMINE KOOLIS UUEST PGS-ist LÄHTUDES. INDIVIDUAALSE ÕPPEKAVA KOOSTAMINE JA RAKENDAMINE KOOLIS. ERIVAJADUSTEGA LASTE PÄDEVUSTASANDI VÄLJASELGITAMINE.

Viljandi Koolituskeskus Vilko MÜ korraldab  1. detsembril  2011 Viljandis    1-päevase  koolituse

INDIVIDUAALSE ÕPPEKAVA KOOSTAMINE JA RAKENDAMINE KOOLIS.                                        ERVAJADUSTEGA LASTE PÄDEVUSTASANDI VÄLJASELGITAMINE.

Sihtgrupiks koolide  juhid,  sotsiaalpedagoogid, nõustajad  ning suunamiskomisjonide liikmed.

Koolitus toimub  1. detsembril   2011    kell 11.00-16.00

Viljandis, Vabaduse plats  4  III korruse  saalis

Lektor   Inga Mutso PhD

Koolituse teemad:

1. Hariduslike erivajadustega laste õppe korraldamine koolis.

2. Erivajadustega laste pädevustasandi väljaselgitamise vajalikkus ja  võimalused

3. Erivajadustega laste üldiseloomustus ja nende toetamise võimalused

4. Individuaalse õppekava koostamise vajalikkus.

Koolituse maksumus  50 € (Vilko liikmetele 45 €) sisaldab jaotusmaterjale ja kohvipause (2)                     Väljastatakse koolitustõend koolituse (6 AT) läbimise kohta.

10 % soodustust, kui ühest koolist   osalejaid vähemalt 2

Soovijatel palun registreerida hiljemalt  21. november

telef.   4330 438, mob 52 68 031   või meilil:  gunnar@viljandimaa.ee

Koolitust võimalik tellida ka kohapeale!