ÕPPIMINE JA ÕPETAMINE LIITKLASSIS. INDIVIDUAALNE TÖÖ JA GRUPI PSÜHHOLOOGILINE ARENG.

Viljandi Koolituskeskus Vilko MTÜ korraldab 25. novembril  2021  Viljandis 1-päevase praktilise  koolituse

ÕPPIMINE JA ÕPETAMINE LIITKLASSIS. INDIVIDUAALNE TÖÖ  JA GRUPI  PSÜHHOLOOGILINE ARENG  (6 AT)

Sihtgrupiks eeskätt liitklassidega väikekoolide õpetajad ja klassijuhatajad, kuid ka nende õppealajuhatajad ja direktorid ning lapsevanemad

Koolitus  toimub 25. novembril  2021   kell 11.00- 16.00  Viljandis, Vabaduse plats 4  III korruse saalis

Lektor  Malle Õiglas MA

NB!   Seoses Vabariigi Valitsuse määrusega  hakkas alates 26. augustist koolitustel kehtima kohustuslik COVID tõendi esitamise nõue kõikidele osalejatele, sõltumata inimeste arvust. Palun võtke kaasa vaktsineeritust või läbipõdemist tõendav dokument või  kuni 3 ööpäeva enne koolitust tehtud negatiivne Covid-test. Sobib ka endal kaasavõetud ja kohapeal tehtud kiirtest.

NB! Saal suhteliselt suur ja grupp väike, nii et võimalus olla üksteisest piisaval kaugusel.

Õppekava sisu-koolituse alateemad:

• Väikekooli ja liitklassi tugevused ja nõrkused
  • Õpetaja ja töökorraldus liitklassis, õpetaja jaoks olulised dokumendid
  • Liitklassi kui grupi psühholoogiline areng
  • Iseseisev, individuaalne ja individualiseeritud töö liitklassis
  • Õpilaste iseärasuste äratundmine, motiveerimine ja distsipliini tagamine  liitklassi tunnis
  • Praktilisi näiteid (Praktiline seminar 1 AT)
    Koolituse eesmärk ja õpiväljundid
  • Koolituse läbinu:

• Saab praktilisi teadmisi liitklassi eripärast ja töökorraldusest ning oskab neid praktikas kasutada
    • Tunneb ära liitklassiõpilaste iseärasusi ja oskab neid motiveerida ja tagada tunnis distsipliini
    • Oskab rakendada iseseisevat ja individualiseeritud tööd liitklassis
    • Oskab jälgida ja juhtida liitklassi kui grupi psühholoogilist arengut

Koolitus kuulub klassiõpetaja koolituse õppekavarühma.

Koolituse maksumus  90 € sisaldab jaotusmaterjale ja kohvipause (2) Väljastatakse  koolitustõend vastava kursuse (6 AT) läbimise kohta.

10 % soodustust, kui ühest  koolist vähemalt 2 osalejat. Kui 3 osalejat, siis soodustus 15 %.

Soovijatel palun registreerida kuni 12. november  E-meilil: gunnar@vilkokool.ee või mob 52 68 031

NB! Koolitust võimalik tellida ka kooli kohapeale!

Lektor Malle Õiglas on kauaaegne koolijuht, pedagoog ja lektor ning praktik liitklassiga töötamisel. Magistritöö tööst liitklassis. Läänemaa koolijuhtide ühenduse esimees. Koolituskeskus Vilko lektor aastast 2010.