ÕPPIMINE JA ÕPETAMINE LIITKLASSIS. INDIVIDUAALNE TÖÖ JA GRUPI PSÜHHOLOOGILINE ARENG.

Viljandi Koolituskeskus Vilko MTÜ korraldab koolivaheajal, 29. detsembril  2022  Viljandis 1-päevase praktilise  koolituse

ÕPPIMINE JA ÕPETAMINE LIITKLASSIS. INDIVIDUAALNE TÖÖ  JA GRUPI  PSÜHHOLOOGILINE ARENG  (6 AT)

Sihtgrupiks eeskätt liitklassidega väikekoolide õpetajad ja klassijuhatajad, kuid ka nende õppealajuhatajad ja direktorid ning lapsevanemad

Koolitus  toimub 29. detsembril  2022   kell 11.00- 16.00  Viljandis, Vabaduse plats 4  III korruse saalis

Lektor  Malle Õiglas MA

NB!   Vabariigi Valitsuse määrusega saab koolitustele ainult  vaktsineerimise  või  covidi läbipõdemise  tõendiga. Palun võtke kaasa vaktsineeritust või läbipõdemist tõendav dokument. Igasuguste Covid-testidega sellest kuupäevast koolitustele ei lubata. Palun kaasa võtta ka näomask.

NB! Saal suhteliselt suur ja grupp väike, nii et võimalus olla üksteisest piisaval kaugusel.

Õppekava sisu-koolituse alateemad:

• Väikekooli ja liitklassi tugevused ja nõrkused
  • Õpetaja ja töökorraldus liitklassis, õpetaja jaoks olulised dokumendid
  • Liitklassi kui grupi psühholoogiline areng
  • Iseseisev, individuaalne ja individualiseeritud töö liitklassis
  • Õpilaste iseärasuste äratundmine, motiveerimine ja distsipliini tagamine  liitklassi tunnis
  • Praktilisi näiteid (Praktiline seminar 1 AT)
                  Koolituse eesmärk ja õpiväljundid
  • Koolituse läbinu:

• Saab praktilisi teadmisi liitklassi eripärast ja töökorraldusest ning oskab neid praktikas kasutada
    • Tunneb ära liitklassiõpilaste iseärasusi ja oskab neid motiveerida ja tagada tunnis distsipliini
    • Oskab rakendada iseseisvat ja individualiseeritud tööd liitklassis
    • Oskab jälgida ja juhtida liitklassi kui grupi psühholoogilist arengut

Koolitus kuulub klassiõpetaja koolituse õppekavarühma.

Koolituse maksumus  90 € sisaldab jaotusmaterjale ja kohvipause (2) Väljastatakse  koolitustõend vastava kursuse (6 AT) läbimise kohta.

10 % soodustust, kui ühest  koolist vähemalt 2 osalejat. Kui 3 osalejat, siis soodustus 15 %.

Soovijatel palun registreerida kuni 17. detsember  E-meilil: gunnar@vilkokool.ee või mob 52 68 031

NB! Koolitust võimalik tellida ka kooli kohapeale!

Lektor Malle Õiglas on kauaaegne koolijuht, pedagoog ja lektor ning praktik liitklassiga töötamisel. Magistritöö tööst liitklassis. Läänemaa koolijuhtide ühenduse esimees. Koolituskeskus Vilko lektor aastast 2010.