Õppereis Hispaaniasse, Monacosse, Andorrasse ja Lõuna-Prantsusmaale: HISPAANIA, MONACO, ANDORRA JA PRANTSUSMAA AJALUGU, KULTUUR NING HARIDUS-, SOTSIAAL- JA TERVISHOIUSÜSTEEM

Viljandi Koolituskeskus Vilko MÜ

korraldab koolivaheajal,   19.-30. oktoobril  2018 kõigile huvilistele koostöös reisifirmaga Viru Reisid  12-päevase õppereisi (buss) Hispaaniasse, Monacosee, Andorrasse ja Lõuna-Prantsusmaale

HISPAANIA, MONACO, ANDORRA JA PRANTSUSMAA AJALUGU, KULTUUR NING HARIDUS-, SOTSIAAL- JA TERVISHOIUSÜSTEEM

4 vaba kohta!

BARCELONA – ANDORRA- MONACO – MONTE CARLO – NICE – CANNES – LLORET DE MAR (Costa Brava rannik) – SALVADOR DALI muuseum – MONTSERRATI munkade kaljuklooster

 1. päev Väljasõit varahommikul. Buss sõidab Jõhvi-Tartu- Tallinn- Pärnu-Ikla.  Sõit läbi Baltimaade, õhtul Leedu – Poola piir. Öömaja Poolas.

 

 1. päev Varahommikul sõit läbi Poola ja Tšehhi Austria suunas.  Öömaja.

 

 1. päev Varahommikul jätkub sõit Itaalia suunas. Tee kulgeb üle imekaunite Alpide, kus on võrratud mäed koos paljude mägijõgede ja -järvedega. Õhtul hilja majutus Genua ja Monaco lähistel.

 

 1. päev Hommikul sõidame edasi Prantsuse Riviera poole.Võrratu Monaco Vürstiriik oma vaatamisväärsustega: vürstiloss, vahtkonnavahetus, botaanikapark. Külastame Monte Carlo kuulsaimat kasiinot (mängupõrgut). Edasi jätkub sõit Nice, Cannes`i suunas, kus toimuvad ka lühikesed linnaekskursioonid. Võimaluse korral ujume ja võtame päikest. Õhtul jätkub sõit Hispaania suunas. Öömaja Prantsusmaal.

 

 1. päev-  8.  päev Hommikul jätkame sõitu Hispaania suunas. Peale lõunat jõuame Salvador Dali sünnilinna  Figueresesse. Soovijatel võimalus külastada Salvador Dali muuseumi, mis on ainuke Euroopas. Õhtul kella kuue paiku jõuame Costa Brava kuulsamasse kuurortlinna Lloret de Mari. Majutusele järgneb õhtusöök. Algab kohapealne puhkus, mis kestab 3 päeva ja 4 ööd kohapeal. Võimalus nautida laevasõitu piki rannikut ja külastada Tossa de Mari linna, jalutada mööda pikki poetänavaid, külastada veelõbustusparki Marinelandi (kui on avatud) ja muidugi nautida rannamõnusid. Võimalus külastada diskosaale ja ööklubisid. Käia flamencoõhtul – hispaania rahvuslik muusika-, laulu- ja tantsupidu koos rikkaliku söögi- ja joogivalikuga. Ühel puhkusepäevadest külastame Barcelonat ja Montserrati munkade kaljukloostrit. Barcelona linnaekskursioon:  vanalinn – Gooti kvartal, Sagrada Familia kirik, Olümpiastaadion, Akvaarium, Kataloonia väljak, Gaudi fantastilised ehitised, Hispaania väljak, Hispaania ilusaim tänav – Rambla jne.

 

 1. päev Varahommikul kell 5.00 väljasõit Andorra suunas. Fantastiliste mägede ja omapärase ehitusarhitektuuriga miniriik Andorra paikneb Pürenee kõrgmäestikus Hispaania ja Prantsusmaa vahel. Võimalus külastada rikkaliku valikuga kaubanduskeskust. Külastame pealinna Andorra la Vellat. Peale lõunat algab sõit Prantsusmaa suunas. Saabume öömajale hilisõhtul.

 

 1. päev Hommikul jätkub sõit mööda Prantsusmaad Saksamaale. Saabume öömajale hilisõhtul.

 

 1. päev Hommikul jätkub sõit Poola suunas. Saabume öömajale hilisõhtul.

 

 1. päev Hommikul jätkub sõit Leedu suunas. Sõit läbi Baltimaade. Õhtul hilja saabume koju.

 

ÕPPEREISI MAKSUMUS : 560 € Kui ühest asutusest/ perest  2 osalejat, siis soodustus 2 %. Kui 3, siis soodustus 5 %. Tasumine  Vilko  koolitusarve alusel.  P.S.Kui keegi mingil põhjusel  reisist loobub, siis reisi summat  ei tagastata, küll aga võimalus leida ise asendaja. NB! Reisi summa võimalik tagasi saada sel juhul, kui on reisijal endal sõlmitud kindlustusfirmaga eraldi reisitõrkekindlustus.

HINNA SEES:

 • Mugavustega 2-korruseline buss (kuum vesi, video, WC)
 • öömajad (11) hotellides (3 4 kohalised toad) koos  10 hommikusöögiga.
  P.S. Soovijatele  2-kohaline majutus  kõikidel öödel lisatasuga a´ 35 €  (kõik ööd kokku)
 • 4 õhtusööki rootsi lauas
 • eestikeelne giid-reisijuht ja eestikeelsed ekskursioonid (P.S. Õppereisi korraldus koostöös reisfirmaga Viru Reisid OÜ, Keskväljak 9   41531 Jõhvi, reg. nr. 10445418)
 • Väljastame koolitustõendi (14  AT) vastava  ajaloo- ja kultuurikoolituse läbimise kohta

NB! Hind ei sisalda  muuseumide pileteid ja muud  toitlustamist peale 10 hommikusöögi  ja 4  õhtusöögi!

NB! Kindlasti soovitame ISE  teha tervisekindlustus ja  soovi korral ka reisitõrkekindlustus!

NB!  Kaasa ID-kaart  või pass!

Soovijatel palun registreerida veel kuni 15. oktoober : E-post: gunnar@vilkokool.ee või  mob 52 68031

TUTVUMISEKS MÕNED HINNAD :

MONACO

Monte  Carlo kasiino   alates  5 EUR
Okeanograafia muuseum  12 EUR
Vürstipalee    9  EUR

 

HISPAANIA 

Flamencoõhtu koos rikkaliku söögi- ja  joogivalikuga  49 EUR, lapsed 2-12 a. -50%

Minilaevadega sõit piki rannikut    20  EUR/ lapsed 2-12 a. -50%

Marinelandi pilet (papagoid, hülged, delfiinid ja väike veelõbustuspark)  25 EUR,  lastele  16 EUR/
0,9m kuni 1,10m pikkustele minipilet 8 EUR; ainult Show pilet 15 EUR

Diskobaaride pilet    10  EUR

Suur  veelõbustuspark   25 EUR

Aquarium 20 EUR/ lapsed 4-12 a. 10 EUR
Park Güell gruppidele 7 EUR

Salvador Dali muuseum   12 EUR / lastele 9 EUR

Barcelona (sõit+Montserrati muuseumi pilet+akvaariumi pilet)  36 EUR  (min 25 osalejat)

 

Soovitav kaasa võtta 10-20 poola zlotti – einestamiseks ja tualettide kasutamiseks.