ENESEJUHTIMINE, ENESEJÕUSTAMINE JA LÄBIPÕLEMISE ENNETAMINE. PINGEGA TOIMETULEK KEERULISTEL AEGADEL

Viljandi Koolituskeskus Vilko MÜ korraldab 16. detsembril 2020  Viljandis  6 AT  praktilise koolituse kõikide asutuste (ka koolid, lasteaiad, noortekeskused, hooldekeskused, lastekodud jm.), organisatsioonide ja omavalitsuste juhtidele ja töötajatele, arendusjuhtidele, personalitöötajatele, nõustajatele, sotsiaalpedagoogidele, õppealajuhatajatele, ametnikele, sotsiaal-, kultuuri- ja noorsootöötajatele, klassijuhatajatele, õpetajatele ning kõikidele huvilistele

Koolituse alateemad:

• Enesejuhtimine
  • Enesejõustamine
  • Pinge ja stressiga toimetulek keerulistel aegadel
  • Läbipõlemise ennetamine

Lektor: psühholoog Liina Randmann PhD

Koolitus toimub  16. detsembril 2020 kell 11.00-16.00  Viljandis, Vabaduse plats 4  III korruse  saalis.

Koolituse maksumus 80 €  sisaldab ka jaotusmaterjale ja kohvipause (2)

Väljastatakse koolitustõend kursuse (6 AT ) läbimise kohta.

10 % soodustust, kui ühest asutusest  osalejaid vähemalt 2. Kui osalejaid 3, siis soodustus 15 %.

NB!  8 soovijal võimalus sõita Tartust Viljandisse ja tagasi  ka Vilko väikebussiga.

Soovijatel palun registreerida kuni  4. detsember   e-meilil: gunnar@vilkokool.ee  või  mob 52 68 031

NB! Seoses Vabariigi Valitsuse  otsusega, mis hakkas kehtima 24. novembril, palun  kõikidel koolituspäevaks kaasa võtta isiklik näomask. Maski (näokatte) kandmine on alates sellest kuupäevast siseruumides toimuvate koolituste puhul KOHUSTUSLIK. Kehtib ka  2+2 reegel. Maski ei pea kandma meditsiiniliste vastunäidustuste (näiteks astma) korral. Loodame Teie mõistvale suhtumisele ja jääge terveks!

Nimetud koolitust võimalik tellida ka Vilkost asutustesse  kohapeale või veebikoolitusena!