ÕPETAJA EETIKA, VÄÄRTUSED JA MORAAL. EESTI ÕPETAJAEETIKA KOODEKS

Viljandi Koolituskeskus Vilko MÜ korraldab koolivaheajal, 5. jaanuaril 2022 Viljandis 1-päevase  (6 AT)  praktilise koolituse   koolide, lasteaedade, noortekeskuste ja muude  haridus- ja noorsooasutuste õpetajatele, juhtidele, nõustajatele, sotsiaalpedagoogidele, huvijuhtidele, ametnikele ja kõikidele huvilistele

ÕPETAJA EETIKA, VÄÄRTUSED JA MORAAL. EESTI ÕPETAJAEETIKA KOODEKS

NB!   Vabariigi Valitsuse määrusega saab koolitustele ainult  vaktsineerimise  või  covidi läbipõdemise  tõendiga. Palun võtke kaasa vaktsineeritust või läbipõdemist tõendav dokument. Igasuguste Covid-testidega sellest kuupäevast koolitustele ei lubata. Palun kaasa võtta ka näomask.

NB! Grupp väike ja saal suhteliselt suur, nii et võimalus olla üksteisest piisaval kaugusel.

Lektor  Jaanus Noormägi MTh, MA

Õppekava sisu-koolituse alateemad:

• Õpetaja eetika ja moraal
  • Moraalne valik ja vastutus
  • Õpetaja väärtused ja väärtushinnangud
  • Eesti õpetajaeetika koodeks
  • Õnneliku inimese eneseteostus
  • Seminar-arutlus-1 AT

Koolituse eesmärk ja õpiväljundid

Koolituse läbinu:

• Saab pildi õpetaja eetika ja moraal olemusest ning oskab kasutada neid tõekspidamisi praktikas
  • Oskab hinnata õpetaja kõlbelisi väärtusi ja nende järgi elus toimida
  • Saab aru õnneliku inimese eneseteostuse vajalikkusest ja oskab seda praktilises elus kasutada

Koolitus kuulub isikuarengu õppekavarühma.

Koolitus toimub 5. jaanuaril 2022 kell 11.00-16.00  Viljandis, Vabaduse plats 4  III korruse saalis

Koolituse maksumus 90 € sisaldab jaotusmaterjale ja kohvipause (2) Väljastatakse koolitustõend koolituse (6 AT) läbimise kohta.

10 % soodustust, kui ühest asutusest osalejaid vähemalt 2.  Kui 3 osalejat, siis soodustus 15 %

P.S. 8 soovijal võimalus sõita Tartust Viljandisse ja tagasi ka Vilko väikebussiga.

Soovijatel palun registreerida kuni  22. detsember  E-meilil: gunnar@vilkokool.ee või   mob  52 68 031

Koolitust võimalik tellida ka kohapeale või veebikoolitusena!

Lektorist Jaanus Noormägi, MTh, MA

Õppinud Tartu ja Uppsala ülikoolides, magistritöö kaitsnud Tartu Ülikoolis, Uppsala Ülikooli doktorant, õpetanud Tartu Ülikooli usuteaduskonnas ja Tallinna Ülikoolis. Lugenud eetikakursust Concordia tudengitele. Lisaks akadeemilisele õppetööle on südamelähedane täiskasvanute täiendkoolitus. Töötanud  Tartu Teoloogia Akadeemia eetikakeskuse sekretärina, vaimulikuna, Eesti Akadeemilise Teoloogia Seltsi liige, Tartu Teoloogia Akadeemias ning kuulub Avaliku Sõna nõukogusse.
Akadeemilise enesetäiendamise käigus on Jaanus külastanud Müncheni, Tillburgi (Holland) ja Emory (USA) ülikoole. Jaanuse peamine huvi on sallimise rakendamine multikultuurses kontekstis, eriti sallimise ideest tulenevad järeldused ühise tegutsemise jaoks. Selle kogemiseks praktikas on ta elanud Dublinis ja Mallorca saarel.

Avaldanud hulgaliselt publikatsioone ja juhendanud tudengite teadustöid.

Koolituskeskus Vilko lektor alates 2020.a.